Aktualności

Dodano: 2015-07-05 14:02:11 Kategoria: Aktualności

Czy możemy jeszcze lepiej widzieć? - bezpłatne badania wad wzroku

Zakład optyczny "Lord" jest prekursorem komputerowego badania wzroku w naszym województwie. Mając na uwadze dobro naszych klientów w dniach 30, 31.07 i 01.08 będzie możliwość przeprowadzenia bezpłatnych badań wad wzroku.Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania wad wzroku na najnowszym urządzeniu I.Profiler plus niemieckiej firmy ZEISS. Mile widziana wcześniejsza rejestracja telefoniczna lub osobiście.

badanie_optyk2.jpg

Każde oko jest równie unikalne, jak każdy ludzki odcisk palca.Większość wie oczywiście, czy jesteśmy dalekowidzami, krótkowidzami, czy astygmatykami. Jednak istnieją też tzw. "aberracje wyższego stopnia"- są to złożone błędy odwzorowania obrazu, unikalne dla każdego ludzkiego oka. Objawiają się one szczególnie o zmierzchu i w nocy.

badanie_optyk.jpg

Konwencjonalne badanie wykonywane w celu określenia wady wzroku nie jest w stanie wykryć tych błędów. Dzięki urządzeniu I.Profiler oraz danym, które generuje, możemy zamówić spersonalizowane soczewki Zeiss, wykonane w technologii i.Skription.

To innowacyjne rozwiązanie pomogło już wielu tysiącom osób na świecie. Światowy lider optyki – Zeiss jest obecnie jedyną firmą, która może określić wadę wzroku (dotychczas niemożliwą do skorygowania) oraz wyprodukować soczewki okularowe, które tę wadę skorygują.

badanie_optyk1.jpg

Okulary tego typu zapewniają wyraźniejsze widzenie szczególnie nocą i w półmroku, eliminując uciążliwe refleksy. Cieszą doskonałym kontrastem i głębią ostrości. Ponadto kolory są bardziej nasycone. Technologia I.Skription zapewnia całkowicie nowe doświadczenia wzrokowe. Są tak indywidualne, jak Twoje własne oko.

Zapraszamy!

Zakład Optyczny  "LORD"
Busko-Zdrój ul. Batorego 4
tel. 41 37812 58, 668 454 965